Rzeszowska Smart Woman

Wczoraj uczestniczyłam w II spotkaniu zorganizowanym przez Rzeszowską Smart Woman. Odbyło się ono w restauracji „Grzesznicy”. Prelegentem spotkania był stylista, wizażysta, makijażysta (tak! mężczyzna) Sebastian Pawłowski. Spotkanie podzielone było na trzy części. 

I- zawód damski czy męski
II-upiększanie
III- mój makijaż


I. Podczas tej części wywiązała się dyskusja dotycząca płci w zawodach. Jak wiecie z poprzedniego postu -> Ona i piłka nożna, nie zajmuję się typowo damskim zawodem. Jestem sędzią piłki nożnej. Spotkanie prowadził makijażysta- mężczyzna. Ogólnym podsumowaniem tej dyskusji, może być stwierdzenie, że granice damsko-męskie w zawodach się rozmazały. 

II. Kobiecie zadbanej jest łatwiej w pracy. Taka kobieta jest lepiej odbierana przez innych. To wydaje się oczywiste, że wolimy pójść do zadbanej osoby. W tym temacie nie ma co dodawać. (prawda?)

III. Na tę część liczyłam. Mianowicie na to, że to na mnie będzie pokazany makijaż. Uwielbiam jak ktoś mnie maluje. Ale niestety nie zostałam wylosowana. Trudno będzie jeszcze okazja. W tej części dwie Panie zostały pomalowane przez Sebastiana Pawłowskiego. Pokazane zostały dwa makijaże: codzienny i biznesowy. 

Kilka moich zdjęć: 

Więcej zdjęć na: http://rsc-blog.pl/informacje,rzeszow-smart-woman,-407.html