Mumspace Podcast #6

Cześć! Zapraszam Cię na szósty odcinek mojego podcastu. Znajdziesz w nim wiedzę jak świadomie wrócić do formy psychicznej i fizycznej po ciąży i porodzie oraz zainspirujesz się historiami innych kobiet, innych mam do tego na jakich warunkach chcesz wrócić do pracy.

Ja nazywam się Magda Sudak, jestem autorką bloga mumspace.pl. Prywatnie jestem mamą 5 letniego Kuby i rocznej Julki. Uwielbiam aktywność fizyczną, piłkę nożną, dobre książki (gatunek nie zawsze ma znaczenie), pyszne jedzenie i dobrą kawę.

Image

#6 co o fizjoterapii uroginekologicznej kobieta wiedzieu0107 powinna? | Gou015bu0107: Anna Biesiadecka, fizjoterapeutka uroginekologiczna | Mumspace Podcast

>>E-BOOK<< Lista zainteresowanych – zapisz się!

Moim dzisiejszym gościem jest Anna Biesiadecka – fizjoterapeutka uroginekologiczna. W gabinecie Pelvimed Rzeszów pomaga kobietom w rozwiązaniu wielu problemów, takich jak np. nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, bóle kręgosłupa w ciąży i dolegliwości po urodzeniu dziecka, rozejście mięśnia prostego brzucha, praca z blizną po cięciu cesarskim oraz nacięciu/pęknięciu krocza, bolesne współżycie, bolesne miesiączki, endometrioza i wielu, wielu innych, kobiecych spraw. 

Ania podczas rozmowy opowie jak wygląda pierwsza wizyta i rozwieje Twoje wątpliwości dotyczące natury zawodu fizjoterapeuty uroginekologicznego.Miłego odsłuchu.

  1. Czym zajmuje się fizjoterapeuta uroginekologiczny?
  2. Kto może się zgłosić do fizjoterapeuty uroginekologicznego?
  3. Jak wygląda pierwsza wizyta i jak się niej przygotować?
  4. Z czym, z jakimi dolegliwościami można, a nawet trzeba zgłosić się do fizjoterapeuty uroginekologicznego?
  5. Co myślisz o pasach poporodowych? I dlaczego nie?
  6. Jak wzmocnić mięśnie dna miednicy?
  7. Wciąganie brzucha, pierś do przodu – co w tym takiego złego?
  8. Czy ból kręgosłupa w ciąży to norma?
  9. Jakie ćwiczenia/pozycje pomagają na bolesność w odcinku lędźwiowym w ciąży?
  10. Gdzie można znaleźć Cię w sieci, a gdzie offline? 

FB: https://www.facebook.com/pelvimedrzeszow 

IG: https://www.instagram.com/pelvimed.annabiesiadecka/