Mumspace Podcast #9

Cześć! Zapraszam Cię na dziewiąty odcinek mojego podcastu. Znajdziesz w nim wiedzę jak świadomie wrócić do formy psychicznej i fizycznej po ciąży i porodzie oraz zainspirujesz się historiami innych kobiet, innych mam do tego na jakich warunkach chcesz wrócić do pracy.

Ja nazywam się Magda Sudak, jestem autorką bloga mumspace.pl. Prywatnie jestem mamą 5 letniego Kuby i rocznej Julki. Uwielbiam aktywność fizyczną, piłkę nożną, dobre książki (gatunek nie zawsze ma znaczenie), pyszne jedzenie i dobrą kawę.

Image

#9 - O u015bwiadomym wsparciu rozwoju mu0142odego sportowca i budowaniu jego pewnou015bci siebie - GOu015au0106: Mateusz Brela, psycholog sportu

>>E-BOOK<< Lista zainteresowanych – zapisz się!

Gościem tego odcinka jest Mateusz Brela – trener mentalny, psycholog sportu. Jak sam pisze o sobie: “Jestem psychologiem sportu oraz sportowcem z ponad 20 – letnim  doświadczeniem gry w piłkę nożną. Swoją przygodę z footballem  rozpocząłem w Koronie Kielce, gdzie spędziłem 9 lat swojej młodzieżowej kariery. Na arenie międzynarodowej grałem w Stanach Zjednoczonych,  Finlandii i Szwecji. W 2017 roku zakończyłem czynną grę w piłkę nożną, aby profesjonalnie zająć się psychologią sportu. Stworzyłem autorski  system treningu mentalnego Mateusz Brela Trening Mentalny (MBTM), który opiera się na fundamentalnych umiejętnościach związanych z odpowiednim przygotowaniem sportowca do życia. Na co dzień pracuje indywidualnie ze sportowcami z Polski i z zagranicy.

Rozmawialiśmy o budowaniu pewności siebie małego sportowca, o tym jak nie przelać swoich ambicji na własne dziecko, jak nauczyć swoje dziecko radzić sobie z trudnymi emocjami i czy trzeba zacząć od nauczenia się swojej inteligencji emocjonalnej, żeby nauczyć tego swoje dziecko.

Powiedz nam więcej o sobie. Kim jesteś? Jakie są Twoje pasje?

-jak wspomagać rozwój swojego dziecka, małego sportowca – nie przelać swoich ambicji na niego, bądź nie stłumić aspiracji dziecka

-jak budować pewność siebie u małego zawodnika

-jak nauczyć swoje dziecko radzić sobie z trudnymi emocjami

-czy żeby nauczyć w.w. swojego dziecka trzeba zacząć od siebie?

-jakie książki, podcasty, filmy polecasz?

-gdzie można znaleźć Cię w sieci?

FB: https://www.facebook.com/mateuszholistic

IG: https://www.instagram.com/trener_mentalny_sportowca/

WWW: https://mateuszbrela.pl/