O Tobie

Dobrze, że jesteś.

Nazywam się Magda i witam Cię w tym wyjątkowym miejscu. Stworzyłam je z myślą o sobie, a jak się okazuje jest to nieprawda. Stworzyłam je z myślą o Tobie. Tak, o Tobie mój czytelniku!

Chciałam, żeby było mi tutaj miło, przyjemnie, domowo a od czasu do czasu może nawet kreatywnie. Ale to dzięki Tobie tak tutaj jest. Bo to Ty stwarzasz to miejsce, ja Ci tylko pomagam.

To swoje historie, wiedzę i uczucia znajdujesz w każdym z artykułów. Ja je tylko opisuję. A teraz usiądź wygodnie, ale wcześniej zaparz sobie herbaty, kawy, bądź wyjmij z lodówki zimne piwko i pozwól, że opowiem Ci historię…

Tego dnia wszystko się zmieniło. Świat postanowił obrócić się o jakieś 180 stopni i przy okazji stanąć na głowie. Po wielu godzinach na świat przyszedł On (na zdjęciu ten po lewej). I zmienił totalnie wszystko. Od początku był ciekawym świata, uśmiechniętym i ruchliwym chłopcem. Mama (ta po prawej) jest w nim zakochana po te sterczące włosy. Swoim przykładem pokazuje Mu, że trzeba cieszyć się życiem. Wspólnie ćwiczyli i ćwiczą do tej pory. Uwielbiają jeździć na rowerach, biegać, skakać i tańczyć. Chwile relaksu nie są im straszne – czytają książki, układają klocki. No dobra, Mama czyta na głos.

Piłka nożna to prawdopodobnie ich ulubiony sport. Przecież mogą w nią grać razem. A jeszcze Mama jest sędzią piłkarskim i może od początku tłumaczyć Synowi co to jest spalony, albo pokazywać zasady fair play.

Dłuższy czas Mama zafascynowana jest grafiką i programowaniem. Stworzyła projekt #mamawIT, a ten blog jest jednym z wyników.

Mama stworzyła tego bloga, żeby uświadamiać, że dziecko to nie koniec świata, a właściwie dopiero inny początek. Po urodzeniu dziecka nadal można mieć pasję (a nawet trzeba!), tworzyć, ćwiczyć. Nie trzeba rezygnować z życia. Bo to przecież życie dziecku trzeba pokazać.

Kawa wypita? Jeśli jeszcze nie to zapraszam was tutaj:

Mumspace – FB

Mumspace – IG

 Daj się poznać. Napisz mi swoją historię: kontakt[małpka]mumspace.pl