Mumspace Podcast #11

Cześć! Zapraszam Cię na jedenasty odcinek mojego podcastu. Znajdziesz w nim wiedzę jak świadomie wrócić do formy psychicznej i fizycznej po ciąży i porodzie oraz zainspirujesz się historiami innych kobiet, innych mam do tego na jakich warunkach chcesz wrócić do pracy.

Ja nazywam się Magda Sudak, jestem autorką bloga mumspace.pl. Prywatnie jestem mamą 5 letniego Kuby i rocznej Julki. Uwielbiam aktywność fizyczną, piłkę nożną, dobre książki (gatunek nie zawsze ma znaczenie), pyszne jedzenie i dobrą kawę.

Image

#11 O edukacji dzieci i o tym dlaczego woda jest mokra (czyli o dzieciu0119cej ciekawou015bci) | Marcelina Krupska - Mumassist | Mumspace Podcast

>>E-BOOK<< Lista zainteresowanych – zapisz się!

Moim dzisiejszym gościem jest Marcelina Krupska która pomaga mamom wygrać starcie z edukacją dziecka. Jest mamą, żoną, psychologiem i trenerem, a swoją wiedzę i doświadczenia wykorzystała do opracowania skutecznych sposobów na to, by dzieci wycisnęły z edukacji wszystko, co im potrzebne do samospełnienia w dorosłym życiu. 

POBIERZ bezpłatny mini poradnik „Zanim pójdę do szkoły”

  1. Jak wspomagać dziecko w edukacji wczesnoszkolnej, tej początkowej w klasach 1-3?
  2. Jak pokazać, że nauka może być ciekawa, fajna?
  3. Skąd bierze się niechęć do nauki?
  4. Jakie są sposoby, metody na interesującą naukę?
  5. Jak wspierać przedszkolaka,  zerówkowicza w poznawaniu literek, cyferek i nauce czytania?
  6. Co zmieniło macierzyństwo w Twoim podejściu do pracy?
  7. Jak Tobie udaje się łączyć macierzyństwo z pracą zawodową?
  8. Jakie książki, podcasty polecasz dotyczące edukacji dzieci i nie tylko?
  9. Gdzie można znaleźć Cię w sieci? 

Kilka słów o Marcelinie: Nazywam się Marcelina Krupska i pomagam mamom wygrać starcie z edukacją dziecka. Jestem mamą, żoną, psychologiem i trenerem, a swoją wiedzę i doświadczenia wykorzystałam do opracowania skutecznych sposobów na to,by dzieci wycisnęły z edukacji wszystko, co im potrzebne do samospełnienia w dorosłym życiu. Razem ze mną nauczycie się jak mądrze wystartować w edukację i jak się efektywnie uczyć. Pokażę Ci co zrobić, żeby dziecko zdobywało wiedzę bez zbędnej straty czasu i nie dominując rodzinnych wieczorów.Bez napięć, bez zakuwania, bez nacisków.W sieci jako MumAssist tworzę społeczność rodziców, którzy tak jak ja, wierzą, że możemy dać dzieciom szerokie możliwości do wszechstronnegorozwoju bez względu na system edukacji w jakim przyszło im się uczyć.

WWW: https://mumassist.pl/

FB: https://www.facebook.com/mumassist1

IG: https://www.instagram.com/marcelina_mumassist/