Mumspace Podcast #1

Cześć! Zapraszam Cię na pierwszy odcinek mojego podcastu. Znajdziesz w nim wiedzę jak świadomie wrócić do formy psychicznej i fizycznej po ciąży i porodzie oraz zainspirujesz się historiami innych kobiet, innych mam do tego na jakich warunkach chcesz wrócić do pracy.

Ja nazywam się Magda Sudak, jestem autorką bloga mumspace.pl. Prywatnie jestem mamą 5 letniego Kuby i rocznej Julki. Uwielbiam aktywność fizyczną, piłkę nożną, dobre książki (gatunek nie zawsze ma znaczenie), pyszne jedzenie i dobrą kawę.

Moim dzisiejszym gościem jest Agnieszka Gasparska trener głosu i publicznego wypowiadania się. W prosty i przyjazny sposób pomaga innym mówić bardziej poetycko i elektryzująco, a do tego z wewnętrznym przekonaniem. Uwielbia ćwiczyć dykcję i pomaga w tzn. międzyczasie nabyć umiejętności wyraźnego wysławiania się. Przekonuje, że wypowiadanie się na scenie może być ekscytujące, a nie przerażające.

A poza tym: 

-Prezes @ToastmastersBusiness Leaders; uczestniczy w spotkaniach, występuje i ćwiczy przemówienia publiczne oraz improwizację, a także daje informację zwrotną dla innych członków klubu

– koordynatorka Klubu Przedsiębiorczych Mam w Warszawie – organizuję spotkania, prowadzę konferencje i wywiady z przedsiębiorcami również w formie online

– wydawca multisensorycznej książeczki dla dzieci, gdzie użyczam swojego głosu – logopeda,  filolog języka polskiego, pedagog wczesnego wspomagania rozwoju dzieci, terapeuta Integracji Sensorycznej

– potrójna mama

– pasjonatka gór, teatru, seriali kryminalnych i zagadek

Image

#1 trenerka gu0142osu, wydawca ksiu0105u017cki i potru00f3jna mama - Mumspace Podcast

Porozmawiamy dzisiaj jak mamy mogą w trakcie urlopu macierzyńskiego przygotować siebie, swój głos do publicznego wypowiadania się np. w pracy, co dają spotkania w Klubie Przedsiębiorczych Mam, skąd pomysł wydania multisensorycznej książki i jak to wszystko robić będąc mamą trójki dzieci. 

 1. Jak jako trener głosu możesz pomóc mamom w powrocie do pracy? 
 2. Jakie ćwiczenia proponujesz do ćwiczenia dykcji, a jakie do wypowiadania się publicznie? 
 3. Co może dać mamom uczestnictwo w Klubie Przedsiębiorczych Mam? W jakich Miastach są takie spotkania i czy każdy może dołączyć? 
 4. Jak wyglądają takie spotkania? 
 5. Skąd pomysł na wydanie multisensorycznej książeczki? 
 6. Jak wyglądała Twoja droga do znalezienia się tu gdzie teraz jesteś?
 7. Jak łączysz te wszystkie zajęcia z byciem potrójną mamą? 
 8. Jakie masz plany na swój rozwój? 
 9. Co chciałabyś przekazać innym mamom, szczególnie tym które w tej roli są od niedawna? 
 10. Kto Cię inspiruje? 
 11. Gdzie można znaleźć Cię w sieci? 

Agnieszka Gasparska WWW >>KLIK<<

Poezja Głosu FB >>KLIK<<

Agnieszka Gasparska LinkedIn >>KLIK<<

Klub Przedsiębiorczych Mam WWW >>KLIK<<

Klub Przedsiębiorczych Mam FB >>KLIK<<

Książka Multisensoryczna >>KLIK<<