Kwiecień w #mumspace

mumspace

Zacznę od razu od pytania: Czy Wasz kwiecień również upłynął pod znakiem nadziei, że będzie cieplej? Albo chociaż maj będzie korzystniejszy? Dopiero dziś można powiedzieć, że jest przyjemnie na zewnątrz.

Do rzeczy! Kwiecień minął pod znakiem książek, żłobka i programowania.

Książki – bo odbyła się Wielka Wymiana Książkowa (#przeczytajipodajdalej3). Udało mi się upolować świetne książki, większość z nich już do mnie dotarła. Popatrzcie:

 

Kilka ciekawych pozycji pożyczyła mi koleżanka. Te zdecydowanie są w innym klimacie. A taki kryminalno – policyjny nastrój również lubię.

 

 

 

Koniec miesiąca był czasem na adaptację Kuby w nowym żłobku. Bardzo odpowiada mu ta zmiana otoczenia i chętnie chodzi do nowych koleżanek i kolegów. Kolejny miesiąc uczestnictwa w konkursie #dajsiępoznać2017 był owocny w wiele nowych rzeczy. Na blogu pojawiło się kilka artykułów technicznych, kilka raportów. Niektórzy zadawali pytania, jak zaczynałam się uczyć, albo od czego zacząć naukę. Artykuł Wprowadzenie do… czyli od czego zacząć powstał z potrzeby odpowiedzenia Wam chociaż po części na te pytania.

Plany na maj:

  • aktywność – koniecznie do planu muszę dołączyć regularne bieganie. I nauczyć Kubę jazdy na rowerze (takim biegowym;))
  • programowanie – ukończyć możliwie dużo aplikacji, żeby ta działała i wyglądała. I oczywiście rozwijać i uczyć się dalej w tym kierunku
  • książki – mam takie cudowności, które koniecznie chcę przeczytać. A zacznę od „I jak tu nie biegać” Beaty Sadowskiej. Mobilizacja do biegania (patrz punkt: aktywność)

A jakie wy macie plany? Jakie książki polecacie?

mumspace