Siła jest kobietą

Często widzisz piękne, uśmiechnięte, pewne siebie i stylowe kobiety. Zastanawiasz się: „Jak one to robią? Jak łączą różne role; bycie bizneswoman, często pełnoetatową mamą, kobietą z pasją, sportsmenką, żoną, partnerką? Skąd biorą na to wszystko czas i przede wszystkim, siły?”. Co je wszystkie łączy?

Wśród nas są kobiety pełne pasji, otwartości i chęci do działania. Tworzą swój biznes, pracują na etacie, są spełnionymi kobietami. Bywa tak, że czasami o tym nie wiemy, bo nie zawsze o tym mówią. Jedyne co zwraca naszą uwagę na nie, to pewna siebie postawa, uśmiech i błysk w oku.

Jakie cechy charakteru ma silna kobieta?

  • pewność siebie
  • pasja
  • wytrwałość
  • spełnia swoje marzenia i cele
  • zna swoje wady i zalety
  • pracuje nad sobą
  • ma ustalone priorytety

Struktura artykułu

Zabiegana Kelli @zabieganakelli

Wstaje przed dziećmi, albo bardzo późno kładzie się spać. Pracuje i prawie co tydzień bierze udział w imprezie… biegowej.

Bieganie to jej pasja, sposób na życie i wirus, którym zaraża kogo może (albo tego, kto chce być zarażony). Jest 3 (!) w Polsce w 24-godzinnym biegu. Przebiegła ponad 200 kilometrów w ciągu doby.

Przygotowuje również plany treningowe dla chcących zacząć swoją przygodę z bieganiem oraz dla tych, którzy chcą wystartować w zawodach.

Joanna Banaszewska @jbanaszewska

Tytan pracy. Zajmuje się content oraz influence marketingiem. Dzieli się swoją wiedzą na blogu i na… instagramie.

Promuje ideę #selflove, tworzy genialne treści dotyczące lifestyle’u, branży fashion i oczywiście Instagrama.

Stworzyła również miejsce w którym kompleksowo dzieli się wiedzą poprzez podręczniki własnego autorstwa – INSTACADEMY

Ola Budzyńska @paniswojegoczasu

Pani Swojego Czasu. Wydaje się, że Oli Budzyńskiej nie trzeba przedstawiać. Uczy organizacji czasu, planowania, biznesu online i asertywności. Przy tym wszystkim jest po prostu sobą. Nie boi się publicznie używać słowa „dupa”, a na jej instagramie często gości… pranie. W swoim sklepie sprzedaje produkty fizyczne, takie jak np. plannery, książki swojego autorstwa, kawę, ale również kursy.

Ania Zając @fashionablecompl

Elegancka i pracowita. Razem z mężem, tworzą inspirujące miejsce: Fashionable .Piszą o podróżach, modzie, wystroju wnętrz i nie tylko. Stworzyli świetny event dla internetowych twórców: See Bloggers.

Kto raz na nich trafi, już z nimi zostaje. Mnóstwo u nich ciepła, piękna i przemyślanych kadrów.

Justyna Kot | Geekcat @justyna_kot

Tyran organizacji, fanka kawy, nowych technologii i wielbicielka Asany, Autorka bloga geekcat.pl, na którym dzieli się swoją wiedzą marketingową, biznesową i dotyczącą przedsiębiorczości. Już niedługo rusza ze swoim wymarzonym projektem: własną agencją kreatywną.

Kto inspiruje Was? Kto sprawia, że łatwiej podjąć Wam działanie?