Rodzinnie

Struktura artykułu

Rodzinnie

Ostatnie kilka dni, a nawet kilkanaście, upłynęło pod znakiem rodziny. Od imienin i urodzin na Mikołajkach skończywszy. Bardzo lubię ten czas, te rodzinne spotkania, rozmowy, żarty. Przyjemnie wtedy mija czas. Już wręcz nie mogę się doczekać Świąt. Naszych pierwszych, wspólnych spędzonych z Maluszkiem. Też będzie rodzinnie i wesoło. Na pewno też będzie dużo jedzenia 😉 trzeba będzie jeść z głową i pewnie jakieś dodatkowe brzuszki zrobić. 

Jakoś ostatnio mniej czasu. Kuba zrobił się przytulaśny. Ciągle muszę przy nim być. No i najważniejsze! Jest już pierwszy ząbek.

Choinka zakupiona, ozdoby również. W tym roku złoto-szafirowo. Brakuje jeszcze tylko ostatnich poprawek i choinka będzie gotowa. Pierwsza choinka Kuby 🙂

Plakat

Udało mi się stworzyć plakat na potrzeby kursu. Najwięcej uwagi wymagało dobranie odpowiedniej czcionki. Macie jakieś sprawdzone sposoby na dobranie czcionek? Podpowiecie z jakich stron korzystacie?

Dobrze staram się to wyszlifować. Mam teraz taki natłok myśli. Najczęściej pojawia się na spacerze. Kiedy Kuba jest w miarę spokojny, mam chwilę czasu, żeby porozkminiać. I tak się zastanawiam czy to byłoby dobre, albo czy tamto jest okej. Tematy na bloga przelatują, czasem zatrzymają się na dłużej (przydałoby się nauczyć notować).

 Pisz o tym co kochasz, bądź autentyczna, nie zmyślaj.  

Więc właściwie w tym momencie mogłabym pisać w ok. 90% o Kubie. Jak to się on pięknie rozwija, jak je, że mu ząbek pierwszy rośnie. Ale byłoby trochę monotematycznie (kocham tego Malucha), więc chciałabym podrzucać i dorzucać coś innego, w innym temacie. W jakich? Wyjdzie w praniu.
Teraz coraz bardziej nakręcam się na swój powrót do sędziowania. Bardzo bym chciała wrócić na wiosnę na murawę. I tu ZONK! Szukam wymówek do biegania. Byłam kilka razy, ale to nie jest przygotowanie. Potrafię ćwiczyć 5-6 razy w tygodniu, a do biegania no nie potrafię. Ale chcę i muszę.
Miało być rodzinnie, troszkę od tematu uciekłam. Już wracam. Szykują się rodzinne Święta. Jeszcze przed nimi trzeba kupić prezenty (w tym roku nie miałam głowy do wcześniejszych prezentowych zakupów). Z moimi pomysłami się nie zdradzę. Napiszę ewentualnie po nich.

Wyklikane ostatnio: 

http://www.rudejblog.pl/- bardzo ciekawy blog. I super zdjęcia. Polecam 😉

http://worqshop.pl/- kreatywnie na każdy dzień. Optymistyczne i kreatywne miejsce. Również polecam

P.S. Mam ochotę na sernik. Święta już na pewno się zbliżają.