Przeczytaj, podaj dalej

Czytanie nie musi być drogie. To przyświeca każdej edycji Wymiany Książkowej. Ta organizowana jest  przez @savethemagicmoment i @socjopatka.pl – serdecznie polecam ich blogi.

Do akcji mogą przystąpić blogerzy oraz osoby, które bloga nie posiadają. Tym razem przygotowałam 15 pozycji.

[edit] dorzucam kilka książek:

  1. Pięćdziesiąt twarzy Greya
  2. Pamięć krwi
  3. Związane dusze
  4. Inferno
  5. Żona lotnika

Jason Hunt  „Thorn” – Remember the future  wymienione za „Zakazane życzenie” z Magdą Krasińską

 

Lea Jacobson „Amerykańska gejsza” – Młoda amerykanka w japońskim podziemnym świecie erotyki  wymienione z Anią Strzelczak za „Ruchy”

 

Anton Myrer „Ostatni kabriolet” – Romantyczna i poruszająca opowieść o pokoleniu młodych Amerykanów, których życie zostało rozdarte przez atak na Pearl Harbor

 

Colson Whitehead „Kolej podziemna” – Thiller o bezradności człowieka wobec zła usankcjonowanego przez prawo, kulturę i religii  Wymieniona z Martą z bibliofilembyc.pl za „Fak maj lajf”

 

Beata Sadowska „I jak tu nie biegać!” – pozytywna książka o bieganiu napisana przez kobietę  wymienione z kobietazikra.wordpress.com na „Sportsmama”

 

James Patterson, Jill Dembowski „Ogień” – Fani Igrzysk śmierci Mrocznych materii będą zachwyceni! cykl „Czarodzieje”    wymienione z beztroskamama.pl na „Silna i sexy”

 

Mari Tourell- Soderberg „Hygge” – duńska sztuka szczęścia  wymienione za Sekrety urody babuszki z okiemdziewczyn.pl

 

Jakub Woźniak – „Hiperswazja, czyli jak pisać zabójczo skuteczne teksty reklamowe” Dobry twórca tekstów reklamowych trzyma zawsze rękę na… spuście  Wymienione z Maciejem Sznitowskim za „Autentyczność”

 

Maria Nurowska „Drzwi do piekła” – Daria kochała męża. I zabiła go. Wymienione z kasta89.blogspot za Uwerturę

 

C. J. Daugherty „Tajemny krąg” – Pradawna moc  i śmiertelna klątwa,  szaleńczy wyścig z czasem i walka z przeznaczeniem.  wymienione z Ula Lulko za”Morderczynie”

 

Anne Rice „Przebudzenie śpiącej królewny” – Książka ekspresyjna, barokowa i w kategoriach współczesnych – pornograficzna Wymieniona z Gosią Szczep na „Przysięga królowej”

 

WM. Paul Young „Chata” – Gdzie tragedia zderza się z wiecznością  wymieniona z socjopatka.pl za „Śniadanilove”

 

Dave Eggers „Krąg” – Siła prozy Eggersa polega na umiejętności ujawniania potencjalnych niebezpieczeństw wynikających z naszego pragnienia stałego monitorowania, podglądania i komunikowania się  wymienione z Pauliną Szczemczak za „Czarodzieje”

 

Marc Elsberg „Blackout” – Thiller naukowy opisując mordercze skutki awarii sieci europejskich elektrowni  wymienione z Eweliną Rzepka za „Lampiony”

 

Vanessa Greene „Sekreta herbaciarnia”- Pełna uroku, przesycona aromatem herbaty i smakiem ciasteczek opowieść o sile damskiej przyjaźni Wymieniona z sonrisaart.wordpress.com za Ezotero

Książki są w stanie bardzo dobrym i dobrym. Wysyłka Pocztą Polską. Jeśli jesteś zainteresowany, którąś książką napisz w komentarzu.

 

 


Wymiana jak najbardziej udana. Z resztą sami zobaczcie:

dav