Pierwsza odsłona projektu #mamawIT

Ufff! Udało się, w końcu. Po weekendzie w szkole magii i czarnoksięstwa, mogę się Wam pochwalić, że projekt #mamawIT już wygląda. Ogarnęłam podłączenie subdomeny i dzięki temu możecie sobie obejrzeć go tutaj DevMag.

Wszystko kręci się ostatnio wokół magii, i nie bez powodu. DevMag to strona wizytówkowa magicznego webdevelopera. Wykonana przeze mnie i nie wykluczone, że dla mnie. Tworząc projekt nauczyłam się całkiem sporo. M.in. Bootstrap (Less) i co nieco JavyScript. Znalazłam kilka bardzo ciekawych zdjęć (tak, lubię żeby to dobrze wyglądało). Pozwoliło również, chociaż częściowo zastanowić się, jak miałaby kiedyś wyglądać moja strona (Mumspace bardzo mi się podoba i nie ucieknę stąd).

DevMag jest już powoli na ukończeniu, pozostało już niewiele (tak mi się wydaje) i będę mogła oddać projekt do oceny – jest jeszcze na to prawie dwa tygodnie. Jak Wam się podoba? Dajcie znać co myślicie – a jeśli znaleźliście błędy piszcie koniecznie. Ja zabieram się za opracowanie projektu na konkurs DSP i dam Wam znać co wymyśliłam.