Marzec w #mumspace

Ohhhh! Co to był za miesiąc. Mocno programistyczny, mocno naukowy. Mocny! I tradycyjnie aktywny. Nie rezygnuję z ćwiczeń, co to to nie! Z resztą popatrzcie jak to wyglądało na Instagramie:

W marcu mam urodziny. Jestem o rok starsza. Bogatsza o doświadczenia, wiedzę i spostrzeżenia. Dziękuję wszystkim tym dzięki nie tylko ten miesiąc był piękny. Ale i cały rok. Bo gdyby nie Wy (tak Ty też) nie bawiłabym się dobrze, nie nauczyłabym się czegoś, nie przegadałabym. I za te wszystkie wspólnie wypite kawy, herbaty, kieliszki wina (tak, mam już 18 lat ;)). Za uśmiech, wsparcie, bycie, pożyczone książki, polecenia. Za to, że tu jesteście. Buziaki  😘 😘

 

Udało mi się w tym miesiącu skrobnąć kilka artykułów. I dla przypomnienia zamieszczam je niżej:

Pierwsza odsłona projektu #mamawIT

CheckCheck – o projekcie na konkurs DSP

#mamawIT podsumowanie

Interesujący research

Share Week 2017

Hej, masz chwilę?

Raport konkursowy

 

Plany na kwiecień

Przede wszystkim aktywne uczestnictwo w konkursie DSP2017. Czyli nauka, programowanie, grafika. Regularne artykuły na bloga (nie tylko o programowaniu). I jakaś próba organizacji tego wszystkiego – a przy moim rozrabiaku nie jest łatwo. Czasem nie zdarzę nawet zrobić mu zdjęcia.

 

Jakie Wy macie plany na ten piękny miesiąc?

 

  • U mnie w kwietniu zdecydowanie nauczenie sie PS, bo w pracy okazuje się niezbędny :p i wyleczenie kontuzji xDD

  • Ewa

    Mam nadzieję, że kwiecień przyniesie Ci jeszcze więcej sukcesów, a wszystkie plany zostaną zrealizowane 🙂 Wszystkiego dobrego!

  • byłam kiedyś w takim kulkowym baseniku:)

  • Życzę Ci kolejnego owocnego miesiąca 🙂 U mnie marzec był bardzo pracowity i kwiecień zapowiada się podobnie, dlatego pełna mobilizacja i trzeba działać 🙂

    • Dziękuję. Tak jest! Mobilizacja pełną parą i do przodu!

  • Piękny tort. Teraz ilość wzorów i wariacji na temat tortów przyprawia o ból głowy.