„Czasami kłamię”

Nazywam się Amber Reynolds. Są trzy rzeczy, które musisz o mnie wiedzieć:

  1. Jestem w śpiączce (miałam wypadek samochodowy, tylko czy to na pewno wypadek…)
  2. Mój mąż już mnie nie kocha (kobiety to czują, wiedzą – prawda?)
  3. Czasami kłamię (zastanów się dobrze czy możesz wierzyć w to co mówię)

Początek historii wydaje się prosty. Poznajemy Amber w momencie jej wybudzania. Ale nie całkowitego – kobieta jest w śpiączce. Wszystko słyszy, czuje, nie może niestety zareagować ani poruszyć swoje ciało.

CZY KTOŚ W OGÓLE MÓWI PRAWDĘ?

Więc… w tej książce na pewno nie. Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy główna bohaterka ma dwadzieścia kilka lat i jest mężatką. Fundamentem, podłożem całej opowieści jest pamiętnik dziesięciolatki. Wyjaśnia on obecną wersję wydarzeń oraz tłumaczy i ułatwia zrozumienie motywu zakończenia. Śpiączka? Zazdrosny były? Niekochający mąż? Wiecznie zamartwiająca się siostra? W co wierzyć?

JESTEM NIEBEZPIECZNA

Amber jest prezenterką radiową. W jej pracy czasami trzeba zagrać nieczysto, po to żeby pozbawić rywalkę pracy i sławy. Musicie wiedzieć, że niedopuszczalne zagrywki zdarzają się wtedy, kiedy taśmy są już oficjalnie wyłączone. Wtedy można usłyszeć prawdę i dowiedzieć się najciekawszych i najcenniejszych informacji.

UWAŻAJ, JESTEM BLISKO

Premiera książki Alice Feeney już 25.10. Szczerze Wam polecam! To mroczny thiller, idealny na jesienne, długie wieczory. Dlaczego jestem taka? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź, która Was zaskoczy, a cała historia wbije w fotel (albo sofę). Nie czytajcie jej na stojąco, twist w tej historii zwali Was z nóg. I przygotujcie się na to, że w momencie rozpoczęcia czytania przepadliście. Będziecie chcieli wiedzieć jak się zakończy historia sióstr. Przeczytacie ją „na raz”.

Czasami ludzie wydają się na zewnątrz szczęśliwi i dopiero kiedy się ich posłucha, a nie wyłącznie popatrzy, można poznać, że w środku coś się zepsuło.

Za możliwość przedpremierowej możliwości przeczytania dziękuję Wydawnictwo W.A.B. i GW Foksal

P.S. Żeby się przekonać czy nie kłamię – przeczytajcie koniecznie. EMPIK